Aktualności. Granica 803 (2008)
Борис Тарасюк взяв участь Європейських Днях Добросусідства
wtorek, 02 września 2008 10:12

Голова Комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк у своєму виступі зазначив, що "історичні шляхи наших народів завжди були тісно переплетені, тому сьогодні особливо приємно відзначити динамічний розвиток українсько-польського співробітництва, до якого спонукає не лише географічна близькість наших країн, а й близькість наших національних інтересів, глибинність історичних та культурних зв´язків наших народів".

Б.Тарасюк, зокрема, зауважив, що сьогодні, "на жаль, українсько-польський державний кордон, на відміну від східного і північного, є набагато помітнішим і деколи стає перешкодою на шляху спілкування народів".

Голова Комітету також підкреслив, що "Дні добросусідства вплітаються у загальну тканину українських і польських взаємин як хороших сусідів, а також є відносинами стратегічного партнерства".

 
"Кордон 803" на кілька днів зруйнував кордони
poniedziałek, 01 września 2008 10:07

Детальніше про враження від Кордон 803 можна прочитати тут і тут.

Супер репортаж з фото зі свята тут http://fistashok.livejournal.com/44167.html

http://sile-goth.livejournal.com/83054.html

http://sumno.com/content/view/2592/28/

Фотогалерея Яреми Духа: http://picasaweb.google.com/yarko.dukh/803/photo#5240641103486063986

 
На Кордоні 803 відбулися "Європейські Дні Добросусідства"
niedziela, 31 sierpnia 2008 09:59

30 серпня «Кордон 803» (Угринів-Долгобичів)  гримів від енергетики  заходів в рамках Європейських Днів Добросусідства. Вранці на місці майбутнього перетину українсько-польського кордону падав дощ та був сильний вітер. Це на певний час «паралізувало» роботу техніків на сцені. Але вже до обіду небо над кордоном 803 розвиднілося. Мабуть, цьому посприяла також присутність та молитви Ієрархів та духовенства різних конферсій з Польщі та України, які прибули до Угринова на Екуменічну молитву в наміренні польсько-українського добросусідства.

Więcej…
 
Європейске Добросусідство на Кордоні 803
czwartek, 28 sierpnia 2008 09:50

30 серпня всі дороги (а особливо з Києва, Варшави, Львова та Луцька)  вестимуть на Кордон 803, де в місці майбутнього перетину кордону Угринів-Долгобичів проводитимуться «Європейські Дні Добросусідства». Адже саме тут, на Галицько-Волинських землях, відбуватиметься Екуменічна Молитва за участю Ієрархів та духовенства з Польщі та України, транскордонний ярмарок, футбольний матч за участю політиків, велопробіг, інтеграційні заходи для дітей та молоді, ярмарок ремесел та ще багато-багато цікавого. 

Więcej…
 
Вручення нагороди Капітули польсько-українського поєднання
czwartek, 28 sierpnia 2008 09:18

30 серпня на місці майбутнього перетину українсько-польського кордону в рамках проведення Європейських Днів Добросусідства відбудеться урочисте вручення cтатуетки нагороди Капітули єднання. Цьогорічними лауреатами Капітули стали Єжи Гоффман та Богдан Ступка за значний внесок в справу польсько-українського порозуміння та співпраці. 

Więcej…
 
Олена Яремко, співорганізатор фестивалю "Кордон-803", про спільну роботу над одним святом двох сусідок – України та Польщі
środa, 13 sierpnia 2008 09:04

Останньої суботи цього літа, 30 серпня, на помежів'ї України з Євросоюзом відбудеться фестиваль, яким орга­нізатори хочуть довести умов­ність та недоречність високих мурів, що ними держави відгороджуються одна від одної. Акції проводять вже чотири роки, але тільки вдруге на кордоні 803 Угринів – Долгобичів, де пункт перетину давно обіцяють відкрити, а натомість межеві лінії держав обвиває колючий дріт. Аби допомогти чиновникам зрозуміти абсурд­ність обгородження, близько 40 тисяч молодих людей з Польщі та України візьмуться за руки для спільної справи...

Детальніше

 
Велопробіг "Львів-Кордон 803"
wtorek, 12 sierpnia 2008 13:54

29-31 серпня 2008 року велоклуб Спектр спільно з МГО "Академія Української Молоді" організовують трьохденний велопробіг «Львів – Кордон 803». Детальнішу інформацію про велопробіг ви можете знайти на сайті http://www.spektr.lviv.ua/.

Прес-реліз про велопробіг

 
Благодійний Фонд Open Ukraine підтримав проведення Європейських Днів Добросусідства
czwartek, 10 lipca 2008 08:48

Орися Луцевич, директор Фонду Open Ukraine: «Минулого року засновнику Фонду та Голові Верховної Ради Арсенію Яценюку дуже сподобалась ця акція, де він був присутній як Міністр закордонних справ. Місія цього заходу якнайближча до місії нашого фонду – зміцнювати авторитет України у світі. Фінансуючи подібні заходи, ми якнайкраще відкриваємо та популяризуємо сучасну українську культуру у світі. Ми прагнемо, щоб Україну знали і поважали у світі, і втілюємо це в життя через низку програм: Культурні горизонти, Українці закордоном, Міжнародний діалог, Простір змін для молодих лідерів та Міграція сьогодні».

Детальніше

 
Чи буде кордон між Україною та Польщею – залежить лише від нас. Розмова з отцем Стефаном Батрухом та Оленою Яремко
piątek, 10 sierpnia 2007 08:42

Україна і Польща ніколи не були просто сусідами – нас поєднувала не лише спільна, хоча часами дуже складна історія, а й хороші товариські стосунки. Чи не тому існує так багато спільних проектів та інших форм прояву співпраці, зокрема довгоочікуваний Євро-2012. Проте, незважаючи на добрі взаємини, нас завжди розділяв кордон, який свого часу роз’єднав сім’ї, родичів і друзів.

Детальніше

 
25 серпня польсько-український концерт має змусити політиків задуматись про кордон між державами
czwartek, 09 sierpnia 2007 12:25

«Ми усвідомлюємо, що від часів Радянського Союзу польсько-український кордон зовсім не змінився. Він і далі є такою собі залізною завісою, муром і засвідчує, що від початку 90-их на кордоні нічого не оновилося. Ми прагнемо його докорінно змінити і з 2004 року організовуємо концерти, щоб привернути увагу до себе, змусити політиків задуматись над питанням кордону поміж нашими державами», – про це сьогодні, 9 серпня, на прес-конференції у Західній інформаційній корпорації розповів голова Фундації духовної культури пограниччя Стефан Батрух.

Детальніше

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
11-15.08.2016
Granica 1055
Zbereże (PL) - Adamczuki (UA) (gm.Wola Uhruska, pow. Włodawa - r-n Szacki, obw. Wołyński)
20-21.08.2016
Granica 835
Kryłów (PL) - Krecziw (UA) (gm. Mircze pow. Hrubieszów - r-n Iwanyczi obw. Wołyński)
27-28.08.2016
Granica 702
Korczmin (PL, woj. Lubelskie, pow.Tomaszów Lub., gm. Ulhówek) - Stajiwka/Bełz (UA, obw. Lwowski, rej. Sokalski)
Programa

Rozmieśćcie przycisk naszego banera na swojej stronie

 
Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza


Kod do banera:

Wideo

© 2013 Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa
Przy wsparciu International
Renaissance Foundation
Opracowanie strony - KUDEST