Aktualności. Granica 835 (2010)
На Волині є потреба у будівництві нових пунктів перетину українсько-польського кордону!
wtorek, 25 stycznia 2011 12:47

З метою вивчення думки громадян щодо доцільності створення нових пунктів перетину українсько-польського кордону Асоціацією Молодих Реформаторів було проведено соціологічне дослідження.

Мешканців міста Нововолинськ та сіл Кречів і Мовники, тобто населених пунктів, що розташовані найближче до прикордонного знаку № 835, запитали про їхню оцінку роботи існуючих пунктів перетину кордону, регулярність їх візитів закордон та про потребу у створенні нових пунктів пропуску через кордон.

Результати соціологічного дослідження тут

 
Лист подяки
środa, 15 września 2010 17:43

Оргкомітет «Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835» та ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів» висловлюють свою повагу та щиру вдячність установам та організаціям, що долучилися до підготовки та проведення заходів на кордоні в місцевості Кречів-Крилів 21-22.08.2010 р., зокрема:

Волинській обласній державній адміністрації
Іваничівській райдержадміністрації
Іваничівській районній раді
Нововолинській міській раді
Мовниківській сільській раді
- Львівському прикордонному загону
- Генеральному консульству Республіки Польща в м.Луцьку
- ГУ МНС у Волинській області
- Управлінню МВС у Волинській області
- Волинській ОДТРК
- ГО «Перспектива» (Нововолинськ)
- театр-студії «Гармидер» (Луцьк)
- Фонду «Наше майбутнє» (Ковель).

Також оргкомітет висловлює подяку за фінансову та матеріальну допомогу в проведенні Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835»:
Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
ВГРУ КБ «Приватбанк»
ВАТ «Павлівський пивоварний завод»
Готелю «Україна»
Друкарні «ВолиньПоліграф»

 
Підведено підсумки Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835»
piątek, 10 września 2010 16:52

Підсумки та перспективи від проведення Європейських Днів Добросусідства «Кордон 835» обговорювали 8 вересня в Луцьку на підсумковій нараді оргкомітету за участю представників органів влади, установ і організацій, що були залучені до підготовки та проведення цьогорічних заходів на кордоні. В результаті зустрічі було: розроблено план заходів до створення концепції дорожньої карти з побудови міжнародного пункту перетину кордону «Кречів-Крилів», прийнято рішення про відкриття у Нововолинську пункту отримання документів для вироблення картки малого прикордонного руху, погоджено будівництво нового коротшого шляху до лінії українсько-польського кордону.

Więcej…
 
Празник Успіння Пресвятої Богородиці на польсько-українському кордоні
czwartek, 26 sierpnia 2010 09:46

КОРЧМИН - СТАЇВКА
28 серпня, с. Стаївка (Україна) / с. Корчмин (Польща)
Празник Успіння Пресвятої Богородиці на польсько-українському кордоні

Więcej…
 
На Кордоні 835 Буг поєднав українців та поляків
poniedziałek, 23 sierpnia 2010 13:08

21 серпня біля 835 прикордонного знаку у с.Кречів (Волинська область) – Крилів (Люблінське воєводство) під гаслом „від регіонального добросусідства до міждержавного партнерства” відбулися сьомі Європейські Дні Добросусідства. Цього року вони вже вдруге проводилися на західному кордоні України, що пролягає через ріку Буг. Спеціально для цієї події було споруджено міст, що служив тимчасовим місцем перетину кордону для учасників та гостей свята. Європейські Дні Добросусідства – це єдина подія такого масштабного рівня на східному кордоні Європейського Союзу, які заохочують та сприяють розвитку транскордонної співпраці різних структур культурного, соціального та економічного життя, розширення співпраці органів державної адміністрації різного ступеня, громадських та культурних організацій по обидві сторони кордону, поглибленню взаємодовіри, яка є передумовою ефективної співпраці понад кордонами, популяризації ідеї привітного кордону, підтримці та відбудові культурних зв’язків, спільної духовної спадщини, доланню існуючих стереотипів та здійсненню промоції прикордонних регіонів.
В рамках цьогорічних Днів Добросусідства, що проводились біля 835 прикордонного знаку відбулися Форум транскордонної співпраці, Екуменічна молитва за участю ієрархів та духовенства з Польщі та України, транскордонний ярмарок, інтеграційні та спортивні заходи для дітей та молоді, ярмарок ремесел, „Єврореспубліка” (євроквест «Лабіринтами Європи», євровікторини), театральний фестиваль «Без кордонів», виступи польських та українських фолькових колективів, лицарські турніри та ряд інших подій.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
11-15.08.2016
Granica 1055
Zbereże (PL) - Adamczuki (UA) (gm.Wola Uhruska, pow. Włodawa - r-n Szacki, obw. Wołyński)
20-21.08.2016
Granica 835
Kryłów (PL) - Krecziw (UA) (gm. Mircze pow. Hrubieszów - r-n Iwanyczi obw. Wołyński)
27-28.08.2016
Granica 702
Korczmin (PL, woj. Lubelskie, pow.Tomaszów Lub., gm. Ulhówek) - Stajiwka/Bełz (UA, obw. Lwowski, rej. Sokalski)
Programa

Rozmieśćcie przycisk naszego banera na swojej stronie

 
Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza


Kod do banera:

Wideo

© 2013 Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa
Przy wsparciu International
Renaissance Foundation
Opracowanie strony - KUDEST